ANSAN'da yeni dönem

HABERLER 9 Temmuz 2021 18:56
Videoyu Aç ANSAN'da yeni dönem
A
a
ANSAN Sanat Galerisi'nde gerçekleşen genel kurulda divan başkanlığı görevine Giray Ercenk, kâtip üyeliklere de Filiz Hancı, Gülser Avar getirildi. Ercenk, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından programı başlattı. 400'e yakın kayıtlı resim, heykel, seramik, geleneksel el sanatları, şair, yazar üyesi bulunan ANSAN'a uzun yıllar başkanlık yapan Cahit Çakcıl, yönetim kurulu raporunu okudu, yeniden seçilecek yönetim kuruluna "Biz büyük bir aileyiz" diyerek başarı dileğinde bulundu.

BAŞKAN, TECELLİ SERCAN SIRMA

Sakin bir havada geçen genel kurulda tek liste açık oylamaya sunuldu. Listede yer alan isimler oy birliğiyle yeni yönetimi oluşturdu. ANSAN'ın yeni başkanı Tecelli Sercan Sırma oldu. Eski başkan Cahit Çakcıl da yeni yönetim kurulunda tekrar yer aldı, başkan yardımcılığı görevine getirildi.

Görev bölümünde önceki yönetim kurulu üyelerinden Turan Ergün de yeni yönetimde yerini aldı, saymanlık görevi verildi. Sevda Kesim sekreter olurken, Tacim Alpaslan, Vildan Özsoy, Musa Fırat da yönetimde üye olarak kaldı.

ANSAN'DA SÜRPRİZ PROJELER

ANSAN'ın yeni dönem başkanı Tecelli Sercan Sırma, görevi devralırken önceki yönetim kurullarına hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Sırma, "Devraldığımız ANSAN'ın bayrağını hep birlikte daha çok çalışarak zirveye taşıyacağız. ANSAN, yeni dönemde sürpriz projelere imza atacak. Etkinliklerimizle Antalya'nın kültür-sanat yaşamına daha fazla katkı koyacağız. Ayrıca, sanatçılarımızla birlikte ulusal ve uluslararası kültür-sanat etkinliklerinde de yerimizi alıp, ülkemizi ve Antalyamızı temsil edeceğiz" dedi.
1000
icon
Şener Çetin 11 Temmuz 2021 20:55

Yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Pandemi nedeni ile ara verdiğimiz etkinliklere bir an önce başlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

0 0 Cevap Yaz
Necat Çıtak 10 Temmuz 2021 14:43

Yeni yönetimi tebrik ederek. Başarılı çalışmalar diliyorum..

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce Antalya Resim Festivali devam etmeli mi?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

Antalya News | Kültür Sanat Portalı