www.milyos.com.tr

Antalya GÜSAD ile Ukrayna Dostluk Derneği ortak proje üretmek için antlaşmaya vardı

HABERLER 9 Eylül 2021 19:51
Videoyu Aç Antalya GÜSAD ile Ukrayna Dostluk Derneği ortak proje üretmek için antlaşmaya vardı
A
a
Antalya Güzel Sanatlar Derneği GÜSAD ile Ukrayna Dostluk Derneği başkanları ortak projelerde birlikte hareket etmek için anlaştı.

GÜSAD Başkanı Ertuğrul Hepgüzel,  Ukrayna Dostluk Derneği Başkanı Natalia Karaca ile Kaleiçi CASA SUR HOTEL’de biraraya geldi. Başkanlar yapılan görüşmelerde birlikte fikir alışverişinde bulunduklarını, gelecek aylarda ortak etkinlikler düzenlemek için anlaştıklarını açıkladılar.

Buluşmanın verimli geçtiğini bahseden Natalia Karaca dernek  olarak Ukrayna kültürünü Antalyalıları tanıtmak için çalışmalarımız devam ediyor. Pandemi nedeniyle ara  verdiğimiz kültürel faaliyetlerimizi yeniden başlatıyoruz. Ekim ayı içerisinde Kaleiçi’nde yapılacak Oldtown Festivaline katılarak güzel oyunlarımızı sahneleyerek festivale destek vereceğiz. Antalya GÜSAD derneği Başkanı Ertuğrul Bey  ve derneğin üyesi Ayşe Hanım ile bir araya gelerek fikir alışverişinden bulunduk. Verimli bir buluşma oldu. Önümüzdeki aylarda birlikte yapacağımız etkinlikler için anlaşmaya vardık dedi.

GÜSAD Başkanı Ertuğrul Hepgüzel Ukrayna Dostluk Derneği Başkanı Natalia Hanım ile bugün bir araya gelerek iki dernek arasında dostluğu pekiştirmek için bir toplantı yaptık. Projelerimizden bahsettik. Güzel bir toplantı oldu. Önümüzdeki aylarda yapacağımız etkinliklerin bir ön çalışmasını yaparak fikir ürettik dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce Antalya Resim Festivali devam etmeli mi?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

Antalya News | Kültür Sanat Portalı