Antalya'ya yeni bir sanat merkezi

HABERLER 4 Eylül 2021 21:20
Videoyu Aç Antalya'ya yeni bir sanat merkezi
A
a

Art Plus Bistro Cafe ve Kitabevi açılarak içinde kurduğu sanat galerisi ile Antalya’da ihtiyacı hissedilen sanat galerisi için bir nefes oldu.

Eski Merkez Bankası arka sokağına açılan Bistro Cafe’de sanatçı ve sanatseverlerin uğrak yeri olmaya aday bir mekan.

Geçtiğimiz günlerde galerisinde Ressam Tuncer Ertuğrul’u yer veren işletme, 20 Eylül’de  Ressam Hülya Topaktaş’ı ağırlıyacak.. Art Plus içinde müzik çalışmaları ve tiyatro çalışmalarıda yapılıyor.

Sıcak ve soğuk içeceklerin servis edildiği kafede aparetif yiyeceklerde bulmak mümkün. Art Plus içerisinde kitabevi köşesinde kitap satışıda yapılmakta.

İşletme sahiplerinden Barış Keskin işletme hakkında bilgi vererek şunları söyledi.

Art Plus Bistro Cafe ve Kitabevi adı altında yeni bir işletme açtık. İşletmemiz farklı bir konsept uyguluyoruz. Antalya’da bunu ilk biz yapıyoruz. 250 m2 alana kurulu işletmemizde sanatın 7 dalında hizmet vereceğiz. Resim, müzik, tiyatro ile başladık, ilerki zamanlarda yelpazemizi genişleteceğiz.

İlk sergimizi Ressam Tuncer Ertuğrul'un eserleri ile açtık. Tiyatrocularımız ve müzik gruplarımız çalışmalarını devam ediyor. Burası adeta Antalya’da yaşayan sanatçıların ve sanatseverlerin buluşma noktası olacak. Sıcak samimi aile ortamı olan bu işletmemizde sıcak çayların içildiği koyu sohbetlerin edildiği bir sanat merkezi olacak.  Antalyalı sanatseverleri ve sanatçıları işletmemize bir kez uğramalarını bir çayımızı içmelerini  bekliyoruz dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce Antalya Resim Festivali devam etmeli mi?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

Antalya News | Kültür Sanat Portalı