Antalyalı Ressamlar Veresiye Defteri Kapattı

Gündem 2 Mayıs 2020 14:14
Videoyu Aç Antalyalı Ressamlar Veresiye Defteri Kapattı
A
a
Antalya Güzel Sanatlar Derneği Nisan ayına kadar  yapacağı etkinliklerinin masrafını koronavirüs nedeniyle işine kaybeden ve ihtiyaç sahibi vatandaşların bakkal borçlarını kapatarak kullandı.

Konu hakkında bilgi veren GÜSAD Başkanı Ertuğrul Hepgüzel şunları söyledi. Dünyayı etkisine alan koronavirüs nedeniyle her yerde olduğu gibi derneğimizde bu salgından etkilendi. Daha önceden  belirlediğimiz Nisan ayı  etkinliklerimizi bizde iptal etmek zorunda kaldık. Dernek yönetim kurulunun kararı ve dernek üyelerimizin oluru ile  Nisan ayına kadar gerçekleştireceğimiz etkinliklerin masrafını Korononavirüs nedeniyle zor durumda kalan vatandaşlarımızın veresiye defterini kapatmayı uygun bulduk. Dernek çalışmalarımız sadece resim üretmek, sanat yapmak ile sınırlı değildir. Her türlü sosyal sorumluluk projelerinde de derneğimiz yer almıştır, yer almayıda devam edecektir. Yaşadığımız zor günlerin geride kalması umuduyla sosyal mesafe kurallarını uyarak evde kalmayı biraz daha  sürdüreceğiz dedi. 1000
icon
Tuncer ertuğrul 3 Mayıs 2020 13:41

Antalya için sizler yani sanatçılar yani sanatseverler böyle birsosyal sorumlukta yer alan sizler sağolun var olun büyük atatürkün çocukları sizlerle gurur ve onur duyuyoruz..sevg başkan ertuğrul hepgüzelin önderliğinde yüreğimiz hep güzel çarpacak..meliha&tuncer&can&ali&özge&ayşe&ozan ertuğrul..

0 0 Cevap Yaz
Ali Cengiz KANDİL 2 Mayıs 2020 16:58

GŪSAD üç kuruşluk bütçesiyle böyle kutsal ayda ihtiyaç sahibi bir ailenin bakkala olan borcunu ödemesi taktire şayandır.Tebrik ediyorum.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Antalya News | Haber Siyaset Turizm Sanat Magazin, Antalya hakkında herşey