Büyükşehir, "Atıktan Sanata Yarışması" düzenliyor

HABERLER 7 Mayıs 2021 00:13
Videoyu Aç Büyükşehir, "Atıktan Sanata Yarışması" düzenliyor
A
a
Antalya Büyükşehir Belediyesi çevreye verdiği önemin ve hassasiyetin bir göstergesi olarak "Atıktan Sanata Yarışması" düzenliyor. Atık malzemeden yaptıkları sanatsal eserlerini 17 Mayıs Pazartesi gününe kadar sosyal medyada #AtıklarDönüşüyorAntalyaKazanıyor etiketiyle paylaşan vatandaşlar jüri değerlendirmesi sonrası hediyeler kazanacak.
Çevre ve doğa dostu çalışmalarıyla dikkat çeken Antalya Büyükşehir Belediyesi, atıkların geri dönüşümü ve ekonomiye kazandırılması noktasında çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi, atıkların çevreye zarar vermeden değerlendirilmesi amacıyla geçtiğimiz yıl başlattığı 'Atıklar Dönüşüyor Antalya Kazanıyor' konulu yarışmanın ikincisini, bu yıl için belirlenen "Atıktan Sanata" konsepti ile düzenliyor.

ESERİNİ PAYLAŞ KAZAN
Pandemi süreci nedeniyle evde kalmak zorunda olan vatandaşlar, atık malzemelerden ürettikleri sanat eserlerinin fotoğraf ve videolarını sosyal medyada 17 Mayıs Pazartesi gününe kadar #AtıklarDönüşüyorAntalyaKazanıyor etiketi ile paylaşarak yarışmaya katılabilecek. Dereceye giren katılımcılara jürinin yapacağı değerlendirme sonrası 5-11 Haziran Çevre Haftası'nda düzenlenecek törenle çeşitli hediyeler verilecek.
1000
icon
Tuncer Ertuğrul ressam Antalya kaleiçinden 05366177763 7 Mayıs 2021 17:40

Büyükşehir ait bir resim galetiniz bile yok. Eserleri nerede sergileyeceksiniz. Ödüllerini hangi galeride sergileyeceksiniz. Telefonumu yazdım bana yazabilirsiniz

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce Antalya Resim Festivali devam etmeli mi?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

Antalya News | Kültür Sanat Portalı