www.milyos.com.tr

GÜSAD'ın Mayıs ayı programı çok yoğun

HABERLER 12 Nisan 2022 00:17
Videoyu Aç GÜSAD'ın Mayıs ayı programı çok yoğun
A
a
GÜSAD Mayıs ayında yoğun etkinlik programına giriyor. Güsad Başkanı Ahmet Korkmaz yaptığı açıklamada program hakkında şunları söyledi.

Ramazan bayramından sonra yoğun program bizleri bekliyor. Mayıs ayı öncesi ramazan ayı içerisinde Antalya Büyükşehir Belediyesi ve diğer alt ilçe belediyelerin kültür ve sosyal işler müdürlerine ziyaretler gerçekleştireceğiz. Ziyaretlerimizde hazırladığımız dosyaları ilgili birimleri sunacağız. İstek ve taleplerimizi ileteceğiz dedi.

Korkmaz, Mayıs ayı içerisinde gerçekleştireceği program hakkında da bilgi vererek şunları paylaştı. Kürotörlüğünü GÜSAD Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Özmak Mercan’ın yapacağı 13-14-15 Mayıs’ta Kepez Dokumapark’ta yapılacak sanat çalıştayına dernek olarak destek vereceklerini, 17 Mayıs’ta GÜSAD’ın geleneksel karma resim sergisini Kepez Modern Sanatlar Galerisinde açacaklarını, 20-21 Mayıs’ta Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Serik Gençlik Merkezi’nde 2 gün sürecek resim çalıştayına katılarak gençlerle buluşacaklarını, Kesinleşmesi durumunda  23-29 Mayıs tarihleri arasında Fethiye Kültür Sanat Festivali katılarak karma sergi açacaklarını, yine festival kapsamında okullarda öğrenciler için  canlı performans gösterisi yapacaklarını söyledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce Antalya Resim Festivali devam etmeli mi?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

Antalya News | Kültür Sanat Portalı