Güsad'tan küçük ressamlara sanal sergi

KÜLTÜR SANAT HABERLERİ 11 Nisan 2021 15:25
Videoyu Aç Güsad'tan küçük ressamlara sanal sergi
A
a

Antalya Güzel Sanatlar Derneği GÜSAD, 23 Nisan Ulusal Egemenlilk Çocuk Bayramı nedeniyle küçük ressamlar için sanal sergi düzenliyeceklerini söyledi.

Antalya'nın köklü sanat derneklerinden Antalya Güzel Sanatlar Derneği GÜSAD pandemi döneminde çalışmalarını sürdürüyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı nedeniyle çocuk ressamlar için sanal sergi düzenledi.

Sergi hakkında bilgi veren GÜSAD Başkanı Ertuğrul Hepgüzel şunları söyledi. Bir yıldan fazla pandemi süreci yaşıyoruz. Bu süreç dernek çalışmalarımızı istemesekte aksattı. Dernek olarak hedeflediğimiz sergilerimizi malesef açamadık. Sanatseverleri sanal sergiler düzenleyerek ulaşabildik. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda çocuk ressamlarımız için sanal sergi düzenliyoruz. Hazırlanan video klip ile youtube ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan sanatseverleri ulaşacağız. Eğer pandemide biraz iyileşme süreci olursa çocuklarımızın resimlerini bir salonda açmayı planlıyoruz dedi. 

Başkan Hepgüzel, sergiye her yetenekli çocuğun katılabileceğini, katılmak için çizdikleri resimleri (Yüksek Çözünürlüklü), profil resimini, yaşını, kendi ve velisinin adını yazarak gusad.ayt@gmail.com mail adresine gördermelerini istedi. Sergi 3-6  6-12 iki yaş kategorisinde yapılacaktır 23 Nisan'da yayınlanacaktır diyerek sözlerini tamamladı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

Antalya News | Kültür Sanat Portalı