GÜSAD Karma resim sergisi büyük ilgi gördü

Kategori: HABERLER - Tarih: 2 Aralık 2021 13:34
GÜSAD Karma resim sergisi büyük ilgi gördü
Antalya Güzel Sanatlar Derneği GÜSAD'ın karma resim sergisi büyük ilgi gördü.

Mall Of Antalya Sanat Galerisi'nde açılan sergide 50 eser yer aldı. GÜSAD üyesi sanatçıların birer eserle katıldığı serginin açılışını Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Deniz Doğan yaptı. Sanarseverlerce çok beğelinen sergi,15 Aralık tarihine kadar devam edecek. 

Antalya Güzel Sanatlar Derneği GÜSAD Başkanı Ertuğrul Hepgüzel yaptığı açıklamada; Yine bir Güsad sergisi ile beraberiz. Pandemi nedeniyle programımızda olan sergilerimizi açamamıştık. Normalleşmenin başlamasıyla yeni sergi programı belirledik. Aralık ayının ilk günü uzun aradan sonra sergimizi açtık. Sergimize yoğun ilgi oldu. Sergimize eser vererek destek veren üyelerimize ve tüm sanat dostlarımıza teşekkür ederim. Önümüzdeki süreçte  ise planladığımız etkinlik takvimini uygulamaya tek tek koyacağız. Bu süreçte derneğimize yoğun ilgi var. Yeni sanatçıları bünyemize kattık. Amacımız Antalya'da Güsad'ın varlığını hissettirmek, Antalya'nın bir sanat kenti olma yolunda GÜSAD olarak çalışmalarımızı sürdürmeyi devam edeceğiz dedi.
Katılan Sanatçılar
Ahmet Cenit, Ahmet Korkmaz , Ali Cengiz Kandil,  Anahita Amiri, Aygül Topal, Ayşe Canan Çalık, Ayşe Özmak Mercan, Ayşe Topçu, Cahit Sevindik Avcı, Cemalettin Timur, Çiğdem Alar, Ertuğrul Hepgüzel, Farida Hamitovna, Fergül Okudan, Gülay Göktürksuvarlı, Halime İspir Bozkurt, Hamdi Dicle, Handan Şişiner Üstün, Hasan Bodur, Hayri Boyacı, M. Emin Erşan, Melek Yılmaz, Mustafa Özdemir, Mustafa Pişkin, Nalan Taşkent, Necati Berdibek, Pegah Mohamadi, Reyhan Göl, Saadet Kabaş, Sevil Duru, Shabnam Majd, Sinan Demir, Turhan Ekici, Zeynep Çetinkaya.https://www.antalyanews.com.tr/haberprint/gusad-karma-resim-sergisi-buyuk-ilgi-gordu-41481.html