www.milyos.com.tr

Olimpos'ta Sanat Coşkusu

HABERLER 13 Mayıs 2022 19:45
Videoyu Aç Olimpos'ta Sanat Coşkusu
A
a

 Kumluca ilçesinde ikincisi düzenlenen Olimpos Resim Çalıştayı'na, değişik illerinden 35 sanatçı katıldı.

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) tarafından desteklenen çalıştayda, ressamlar hem resim yapma ve hem de kaynaşma imkanı buldu.

Çalıştay sonunda Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında oluşturulan Yörük çadırları yerleşkesinde, vatandaşlar ve öğrencilerle buluşan sanatçılar burada yaptıkları resimleri sergiledilediler

KUTSO Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, meclis başkanı Fahri Özen ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Olimpos'ta ressamları ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. 35 ressamın bir araya gelmesiyle yapılan Olimpos resim çalıştayının bu yıl ikincisini gerçekleştirdiklerini söyledi.

Sanata ve sanatçıya her zaman değer verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini ifade eden Günay, "Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman sanata sanatçıya, spora her türlü kültürel etkinliklere elimizden geldiği kadar destek vermeye çalışıyoruz. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen çalıştaya da destek verdik. Sanatçılarımız güzel eserler ortaya koymuşlar. Kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah gelecek yıllarda da desteğimiz devam edecek." dedi.

Konuşmanın ardından KUTSO Başkanı Günay, çalıştaya katılan ressamlara katılım ve teşekkür belgesi verdi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce Antalya Resim Festivali devam etmeli mi?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

Antalya News | Kültür Sanat Portalı