www.milyos.com.tr

Solis Cinema Sessions Etkinlikleri Mayıs Ayında da Devam Ediyor!

HABERLER 18 Mayıs 2021 00:04
Videoyu Aç Solis Cinema Sessions Etkinlikleri Mayıs Ayında da Devam Ediyor!
A
a
Sinemacıların ve sinema sektörüne adım atmak isteyenlerin kendilerini ve projelerini geliştirebilmeleri için “Solis Cinema Sessions” adı altında eğitim programı etkinlikleri Mayıs ayında yeniden başlıyor.

Film Başvuru Dosyası Hazırlık Atölyesi

25 Mayıs Salı ve 27 Mayıs Perşembe günleri 11.00 - 13.30 saatleri arasında Zoom üzerinden gerçekleşecek olan toplam 5 saat ve 2 oturumluk “Film Başvuru Dosyası Hazırlık” atölyesi yapımcı Müge Özen tarafından yürütülecek.

Sinopsis, yönetmen/yapımcı görüşü, bütçe, finans planı, proje kimlik ve ortak yapım gibi konulara odaklanacak atölye, proje dosyalarını bakanlık, film market ve ortak yapım başvurularına hazır hale getirmeyi amaçlıyor.

Üniversite Öğrencilerine Hediye Atölyeler

Sinemaya ilgi duyan öğrencilere destek sunmayı amaçlayan SOCS, her ay düzenleyeceği atölyelere İletişim ve Güzel Sanatlar Fakültesi’nde okuyan 3 üniversite öğrencisini ücretsiz davet ediyor. Atölyeye katılım, başvurular ardından çekilişle belirleniyor.

17 Mayıs Pazartesi günü başlayacak Film Başvuru Dosyası Hazırlık Atölyesi başvuruları, 23 Mayıs Pazar günü sonlanacak. Çekilişin sonuçları ise 24 Mayıs Pazartesi günü duyurulacak.

Bilgi ve başvuru için iletişim adresi: info@solisfilm.com1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce Antalya Resim Festivali devam etmeli mi?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

Antalya News | Kültür Sanat Portalı