www.milyos.com.tr

Uluslararası Suluboya Sanatçısı Atanur Doğan Milyos Sanat Çalıştayı için geliyor

HABERLER 7 Kasım 2021 19:52
Videoyu Aç Uluslararası Suluboya Sanatçısı Atanur Doğan Milyos Sanat Çalıştayı için geliyor
A
a
Uluslararası Suluboya Derneği Kurucusu ve Onursal Başkanı Atanur Doğan,  Burdur Bucak Kızılseki Köyünde Eko Turizm konseptinde açılan Milyos Hobbit Hotel'de 20- 21 Kasım da yapılacak Sanat Çalıştayına katılacak.

Milyos Sanat Çalıştayı'nın kürotörlüğünü yapan Ahmet Korkmaz'ın daveti üzerine çalıştaya katılacak Atanur Doğan canlı performans gösterisi yapacak.

Küratör Ahmet Korkmaz yaptığı açıklamada; 20-21 Kasım tarihleri arasında Antalya'dan 55 Km mesafede Burdur Bucak Kızılseki köyünde Milyos Hobbit Hotel'de  ''Zirvede Sanat Var'' Sanat Çalıştayı ile ilk sanatsal etkinliğimizi yapacağız. Çalıştayamıza Antalya'dan 12 sanatçı katılacak. Yaşamını Kanada'da sürdürdüren zaman zaman Türkiye'ye gelen dünyanın yakından tanıdığı uluslararası suluboya sanatçımız Atanur Doğan'ı sanat çalıştayımıza davet ettik. Severek kabul etti. Onu ağırlamaktan büyük şeref duyacağız.Tüm sanatseverleri çalıştayımıza bekliyoruz dedi. Milyos Hobbit Hotel sessiz sakin bir alanda kurulu bir tesis, çalıştay yapmak için çok uygun bir yer. Sanatçılarımız kuş sesleri ve doğanın sessizliği içinde, eşsiz manzara karşısında burada performanslarını gösterecekler. Önümüzdeki dönemlerde de buna benzer etkinlikler bu güzel yerde devam edecek dedi

Dünyanın yakından tanıdığı suluboya sanatçısı Atanur Doğan Kanada Portre Ressamları Derneği tarafından dünyanın en iyi portre sanatçısı seçilmişti.


 
1000
icon
Çetin Çiğdem 7 Kasım 2021 22:09

Atanur iyi dostumdur geleceğine sevindim... Ben de altı yıldır Antalyadayım.bir türlü sizlerle irtibat kuramadım..Izlemeye geklecegım ama sanatçı olarak katılmak isterdim aslında Umarım daha sonrakı etkinliklerde.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce Antalya Resim Festivali devam etmeli mi?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

Antalya News | Kültür Sanat Portalı